logo         

KONTAKTY

HISPORT Czech Republic
tel: +420 602 222 405
hisport@hisport.cz

PODPORUJEME:

HISPORT TEAM - sportovní klub


PRONÁJMY

HYPOXIE V POHODLÍ DOMOVA

Hypoxie v pohodlí domova-pronájmy a zakoupení přístroje a periferií

Efektivní zvyšování výkonnosti , účinné hubnutí, aklimatizace na vysokou nadmořskou výšku nebo zlepšení celkového zdravotního stavu a to vše v pohodlí vašeho domova?

S pronajatým nebo zakoupeným generátorem Everest nebo HYP123 a periferiemi jako je hypoxický stan, spací nebo tréninková maska, dýchací vaky, hepafiltrem a kontrolními přístroji jako oxymetr (měří saturaci kyslíku v krvi a tepovou frekvenci) a monitor O2 (měří obsah kyslíku ve vzduchu) je to možné.

Hypoxická terapie - IHT

Základem sestavy je generátor Everest (určený hlavně do domácností, v umělohmotném obalu a na kolečkách pro snadné přemisťování, tříletá záruka a minimálně 8000hodin provozu) nebo HYP123 (určený spíše do sportovních laboratoří, tělocvičen , fitnesscenter, doplněn o tréninkový modul který nahrazuje dýchací vaky, v kovovém obalu, čtyřletá záruka a minimální životnost 10000hodin). Generátory dokáží simulovat nadmořskou výšku až 6400m n.m.

Periferiemi  je hypoxická tréninková maska, vybavená navíc dýchacími vaky pro sestavu s generátorem Everest , která umožňuje trénink v simulované nadmořské výšce na rotopedu, běhátku, stepperu, veslovacím trenažeru, plaveckém trenažeru a dalších zařízeních.

Tréninková maska ve spojení s dýchacími vaky a generátorem Everest Summit a vysokohorským adaptérem se dá použít i pro aplikaci IHT.

Další z periferií je hypoxický stan ve velikosti Classic (přenosný) pro jednu osobu nebo Deluxe pro dvě osoby a vrcholem je hypoxická ložnice velikosti běžné místnosti, do které naskládáte postel i s příslušenstvím ložnice. K pronájmu jsou pouze stany obou velikostí, ložnici je možné jen zakoupit.

Pokud jste někde krátce, třeba přes noc v hotelu, nechce se Vám skládat stan, nebo není kam umístit, ale vy nechcete hypoxickou terapii přerušit, je k dispozici další z periferií - spací maska.

Generátor lze samozřejmě pronajmout nebo zakoupit s více periferiemi najednou podle potřeb zákazníka, stejně tak příslušenství ve formě rozličných oximetrů a monitorů O2, vysokohorského adaptéru pro IHT terapii, HEPA filtru atd.

 

Hypoxická místnost v obytném prostoru

PRONÁJEM - CENY:

Ceny pronájmu zařízení:

1 týden 8.500,-Kč
2 týdny 11.000,-Kč
3 týdny 13.500,-Kč
4 týdny 15.000,-Kč

 

prodloužení pronájmu – sleva 10% ze základní ceny za období.

Příklad výpočtu ceny:

Základní nájem 2 týdny 11.000,-Kč
Prodloužení o 1 týden 8.500 – 850 (sleva 10%) =  7.650,-Kč
Cena celkem: 18.650,-Kč

 

Cena zahrnuje pronájem generátoru Everest Summit a přenosného stanu Queen Size (spánek) nebo Univerzálních dýchacích vaků(trénink).

Dále cena zahrnuje náklady na dopravu/doručení pronajatého zařízení k nájemci (neplatí pro pronájem kratší než 4 týdny).

 

Další volitelné součásti pronájmu:

 

Univerzální maska (trénink)

Pronájem 4 týdny a více – maska zůstává nájemci

400,-Kč/týden.
Měřič tepu a okysličení krve 800,-Kč/týden
Stan nebo dýchací vaky 800,-Kč/týden

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (20%)

ZWI2YzJ